Opkomst 17-10-2020

Dit weekend was de JOTA-JOTI. Helaas kon deze groepsactiviteit in verband met de verscherpte corona maatregelen niet in de normale vorm doorgang hebben. De Scouts hadden deze zaterdag dan ook een aangepast opkomst.

Als eerste speelde de Scouts in 2 teams een communicatie spel waarbij er 1 persoon wordt geblinddoekt en een oortje in krijgt welke op een portofoon is aangesloten. Een 2e scout moet vervolgens over de portofoon die Scout door het veld heen loodsen op zoek naar de CD’s.

Vervolgens werden de 2 teams verdeeld over 2 locaties. De ene helft van het team had een voorbeeld welke de andere helft van het team na moest gaan bouwen zonder elkaar te kunnen zien. De enige communicatie welke daar bij gebruikt kon worden waren de portofoons.

Bij het volgende onderdeel konden ook de Scouts welke thuis zaten mee doen. Het was namelijk tijd voor skribbl.

Inmiddels was het tijd voor een lekkere maaltijd. De Scouts konden genieten van stokbrood, frietjes en hamburgers en frikadel-ui spiesjes van boven het kampvuur. Gevolg door een lekker toetje.

De opkomst werd afgesloten met nog een paar potjes Overcooked 2.

Your comment